Newsletter
Chcesz otrzymywać horoskopy, prognozy i nowości na swój e-mail?
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Bibliomancja to sztuka wróżenia przy użyciu świętych ksiąg. Polega na otworzeniu księgi na losowej stronie oraz wskazaniu wersu bądź fragmentu tekstu z zamkniętymi oczami. Odnaleziony fragment ma odpowiadać na nurtujące nas pytania, zawierać porady lub przepowiadać przyszłość. Przepowiadanie przyszłości. Wróżbiarstwo, kartomancja, bibliomancja, jasnowidzenie, chiromancja. Wróżby, przepowiednie, telewróżby, wróżby na telefon, wróżby online, horoskopy, prognozy powodzenia, I-Ching, Wirtualna Wróżka.

Bibliomancja to sztuka wróżenia przy użyciu świętych ksiąg. Polega na otworzeniu księgi na losowej stronie oraz wskazaniu wersu bądź fragmentu tekstu z zamkniętymi oczami. Odnaleziony fragment ma odpowiadać na nurtujące nas pytania, zawierać porady lub przepowiadać przyszłość. Przepowiadanie przyszłości. Wróżbiarstwo, kartomancja, bibliomancja, jasnowidzenie, chiromancja. Wróżby, przepowiednie, telewróżby, wróżby na telefon, wróżby online, horoskopy, prognozy powodzenia, I-Ching, Wirtualna Wróżka.

 

Zamów Swoją indywidualną Prognozę Powodzenia

Zamów już dziś Swój indywidualną Prognozę Powodzenia przygotowaną w oparciu o Twoją datę i miejsce urodzenia.

Twoją indywidualną Prognozę Powodzenia otrzymasz w pliku PDF, który będzie miał od 4 do 8 stron. Będzie on zawierał omówienie Twojej prognozy powodzenia, mocne i słabe strony, szanse i zagrożenia, wskazówki na szczęście i pomyślność w życiu osobistym, pracy, biznesie i finansach. 

Jak zamówisz indywidualną Prognozę Powodzenia

1. Napisz do nas na adres email: moj@horoskop2021.pl (data urodzenia: rok, dzień i godzina, miejscowość urodzenia, podaj adres e-mail do przesłania zamówionego horoskopu/prognozy, nazwa zamawianego horoskopu/prognozy)

2. Po otrzymaniu od Ciebie maila, prześlemy Ci dane do dokonania przelewu

3. Po zaksięgowaniu środków na naszym koncie w czasie 3 dni roboczych prześlemy na podany przez Ciebie adres email zamówiony Twoją indywidualną Prognozę Powodzenia w formacie pdf

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl