Newsletter
Chcesz otrzymywać horoskopy, prognozy i nowości na swój e-mail?
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Horoskop dzienny. Horoskop na dziś. Poniedziałek 7 grudnia 2020
Horoskop dzienny. Horoskop na dziś. Poniedziałek 7 grudnia 2020

Horoskop na dziś. Poniedziałek 7 grudnia 2020

 
Koziorożec

Dziś inni przychodzą ci na ratunek, nawet jeśli nie szukałeś pomocy. Niezależnie od projektów, nad którymi pracujesz, są ludzie, którzy mogą odegrać znaczącą rolę, zapewniając Ci wsparcie, kontakty i niezbędne zasoby. Nie próbuj tego robić samodzielnie. Łaskawie przyjmij to, co oferuje ci wszechświat, jakkolwiek wydaje się to nieistotne.

Wodnik

Chociaż możesz być dziś bardziej entuzjastyczny, nadal może być trudno w pełni uczestniczyć w zespole. Możesz czuć się samotnie i możesz odnieść korzyści, pracując lub relaksując się przez chwilę w samotności. Wyznacz sobie cele i zmierzaj do nich, ale nie trać czasu na wyjaśnianie wszystkiego, co robisz.

Ryby

Nawet ciemne chmury burzowe mają srebrne warstwy, które możesz zobaczyć, jeśli skupisz się na pozytywnej stronie rzeczy. Nie wpadnij w pułapkę zobowiązania, którego nie możesz dotrzymać tylko dlatego, że czujesz się winny. Utrzymuj kontrolę nad własnym harmonogramem najlepiej, jak potrafisz. Słońce powróci za kilka dni, a niebo będzie bardziej niebieskie niż kiedykolwiek.

Baran

Może nie postrzegasz siebie jako zazdrosnego, ale teraz jesteś gotowy do działania, aby pokazać, jak bardzo Ci zależy. Uważaj, bo jeśli okażesz swoją zaborczość, możesz nieumyślnie przygotować scenę, by ktoś inny był wobec ciebie zaborczy. Ponieważ wy, Barany, potrzebujecie swojej niezależności, może lepiej będzie przepracować swoje emocje niż stawiać ultimatum.

Byk

Zwykle skutecznie motywujesz innych, ponieważ twoje przekonania mogą być tak silne. Ale puste słowa bez dalszych działań mogą umniejszyć twoją rolę jako lidera. Podwiń rękawy i podejmij trudne zadanie, aby pokazać swoje zaangażowanie. Pracuj ciężko, a otrzymasz wsparcie, którego potrzebujesz.

Bliźnięta

To pracowity dzień, nawet jeśli myślisz, że po prostu się zrelaksujesz i poświęci trochę czasu na zabawę dla siebie. Wygląda na to, że wszechświat ma dla ciebie inne plany. Możesz zostać wciągnięty w rozwijający się dramat innej osoby i możesz nie być w stanie się z niego wydostać. Rób, co możesz, aby pomóc, ale zachowaj swoje opinie dla siebie w sprawach, które nie należą do Ciebie.

Rak

Jeśli zwlekałeś z obowiązkami związanymi z pieniędzmi, to Twój dzień, aby nadrobić zaległości. Masz zdrowe podejście do finansów, więc równie dobrze możesz zająć się pracą. Jedna uwaga: uważaj, aby przekonać się do kupienia czegoś ekstrawaganckiego, nad czym się zastanawiałeś, ponieważ najlepiej będzie zaoszczędzić na deszczowy dzień.

Lew

Możesz przechodzić przez serię potężnych wydarzeń w dziedzinie miłości i romansu. Wasze pragnienia są szczególnie silne teraz, gdy wyświetlacie się w korzystnym świetle. Możesz odkryć, że twoje romantyczne zaręczyny odzwierciedlają nową intensywność. Ustal priorytety przyszłych obowiązków lub możesz zatracić się w szczegółach głównych zmian.

Panna

Daj sobie trochę luzu, nawet jeśli myślisz, że popełniłeś błąd. Nieważne, ile masz dzisiaj do zrobienia, znajdź trochę czasu dla siebie. Samotność może teraz rozpocząć ważny proces leczenia. Traktuj siebie delikatnie i pozwól sobie na dobre samopoczucie. A nawet jeśli nie czujesz, że na to zasługujesz, zachowuj się tak, jakbyś to robił, dopóki nie zrozumiesz tego.

Waga

Obowiązki związane z pracą mogą przyćmić wszelkie inne pomysły, jakie miałeś na dany dzień. Kreatywna zabawa może być ważną częścią twojego życia i może być frustrujące, że nie masz na nią teraz czasu. Nie rezygnuj z osobistych potrzeb tylko po to, aby zachować twarz współpracownikom. Znajdź sposób, aby zrównoważyć te dwa aspekty, a uzyskasz to, co najlepsze z obu światów.

Skorpion

Księżyc wciąga Cię w znane królestwa tajemnic i intryg. Jednak dziś łatwo jest zaangażować kogoś innego w swój mały dramat. W rzeczywistości możesz szybko zmienić sytuację, gdy zły nastrój przekształci się w rozkoszne emocjonalne lub fizyczne spotkanie. Kluczem jest Twoja gotowość do odpuszczenia przeszłości.

Strzelec


Odprężenie się teraz może być trudne. Twój kalendarz jest wypełniony obowiązkami, które uniemożliwiają Ci bycie swoim zwykłym jowialnym sobą. Nie spiesz się zbytnio, aby przejść dalej, ponieważ dzisiejsza dbałość o szczegóły może wzbudzić szacunek u tych, którzy zazwyczaj surowo Cię oceniają.
 
 

Twoja indywidualna Prognoza Powodzenia

Zadaj pytanie i już dziś zamów Swoją indywidualną Prognozę Powodzenia. Twoja Prognoza Powodzenia opisuje aspekty związane z życiem codziennym, zawodowym, uczuciowym, zdrowotnym i finansowym. Przygotujemy dla Ciebie Twoją indywidualną Prognozę Powodzenia dzienną, tygodniową, miesięczną, roczną, codzienną na 365 dni w roku lub na rok 2021.

Zamów Swoją indywidualną Prognozę Powodzenia
Zamów już dziś Swoją indywidualną Prognozę Powodzenia przygotowaną przez naszych specjalistów w oparciu o Twoją datę i miejsce urodzenia.

Swoją indywidualną Prognozę Powodzenia otrzymasz w pliku PDF, który będzie miał od 1 do 8 stron. Będzie on zawierał omówienie Twojej prognozy powodzenia, mocne i słabe strony, szanse i zagrożenia, wskazówki na szczęście i pomyślność w życiu osobistym, pracy, biznesie i finansach. 

Jak zamówisz indywidualną Prognozę Powodzenia
1. Napisz do nas na adres email: moj@horoskop2021.pl (Twoje pytanie, data urodzenia: rok, dzień i godzina, miejscowość urodzenia, podaj adres e-mail do korespondencji i do przesłania zamówionej prognozy, nazwa zamawianej prognozy)
2. Po otrzymaniu od Ciebie maila, prześlemy Ci dane do dokonania przelewu
3. Po zaksięgowaniu środków na naszym koncie, w czasie 3 dni roboczych prześlemy na podany przez Ciebie adres email zamówioną Twoją indywidualną Prognozę Powodzenia w formacie pdf
 
Twoja indywidualna Prognoza Powodzenia
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl