Twoja prognoza powodzenia wg Wyroczni I-Ching

Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 180,00 zł 180.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: I-Ching
Kod produktu: I-Ching-prognoza

Opis

Zamów Swoją indywidualną prognozę powodzenia wg Wyroczni I-Ching

 

Zamów już dziś Swoją indywidualną Prognozę Powodzenia przygotowany w oparciu o Wyrocznię I-Ching i Twoją datę urodzenia.

Twoją indywidualną Prognozę Powodzenia wg Wyroczni I-Ching otrzymasz w pliku PDF, która będzie miała od 4 do 8 stron. Będzie ona zawierała omówienie Twojej prognozy powodzenia, mocne i słabe strony, szanse i zagrożenia, wskazówki na powodzenie, szczęście i pomyślność w życiu osobistym, pracy, biznesie i finansach. 

 

Jak zamówisz indywidualną Prognoze Powodzenia wg Wyroczni I-Ching

1. Napisz do nas na adres email: moj@horoskop2021.pl (data urodzenia: rok, dzień i godzina, miejscowość urodzenia, podaj adres e-mail do przesłania zamówionego horoskopu, nazwa zamawianego horoskopu)

2. Po otrzymaniu od Ciebie maila, prześlemy Ci dane do dokonania przelewu

3. Po zaksięgowaniu środków na naszym koncie w czasie 3 dni roboczych prześlemy na podany przez Ciebie adres email zamówioną Twoją indywidualną prognozę w formacie pdf

Wyrocznia I-Ching Księga Przemian

Wyrocznia I-Ching Księga Przemian to jeden z najstarszych chińskich tekstów klasycznych, reprezentujących rdzennie chińską kosmologię i filozofię. Księga była i jest używana do wróżb, które w starożytnych Chinach pełniły wyjątkową rolę m.in. przy sprawowaniu władzy, organizowaniu ceremonii, wypraw wojennych itd. 
 
Księga składa się z 64 rozdziałów, w każdym znajduje się wykładnia symbolicznego znaku określanego jako heksagram, jest to figura złożona z sześciu linii poziomych. Linia może być ciągła (twarda) albo pośrodku przerwana (miękka). W sposób oczywisty te linie są to elementy binarne, czyli bity, ponieważ przyjmują tylko dwie wartości. Układ takich sześciu linii daje 64 różne symbole (26 = 64). Każdy z tych 64 heksagramów symbolizuje pewien proces, a więc przemianę.
 
Wyrocznia pozwala nam wylosować jeden z 64 symboli, które wskazują na jeden z rozdziałów Księgi Przemian. Wskazany symbol opisuje aktualną i nadchodząca po przemianie sytuację w kontekście Twojej osoby i Twojego miejsca w otaczającej Cię rzeczywistości. 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl