Wróżba Anielska Księga Sukcesu

Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 18,00 zł 18.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Wróżba Anielska Księga Sukcesu dla Ciebie

Anioły to byty duchowe które służą i na różne sposoby wypełniają zamysły Boga. Anioły jako posłańcy Nieba są opiekunami powierzonych im osób, zanoszą ludzkie modlitwy przed oblicze Boga, oznajmiają ludziom jego wolę, pomagają podjąć właściwą decyzję. Anioł Stróż to istota niematerialna pośrednicząca między Bogiem a człowiekiem. Anioł Stróż pełni funkcję Twojego indywidualnego opiekuna. Każdy człowiek ma swojego Anioła Stróża.

Wróżba Anielska Księga Sukcesu - Twój codzienny przewodnik

Wróżba Anielska Księga Sukcesu dla Ciebie to codziennie nowa wróżba na każdy, kolejny dzień w roku opisująca aspekty związane z życiem codziennym biznesowym, finansowym i zawodowym.

Wróżba Anielska Księga Sukcesu każdego dnia przyniesie Ci powodzenie i wsparcie Twojego Niebiańskiego Opiekuna w kwestiach związanych z bogactwem, finansami, biznesem i rozwojem kariery zawodowej.

 

Nasi specjaliści przygotowali dla Ciebie Wróżby i Prognozy PowodzeniaWróżby to wskazania na kolejne dni ogólne i szczegółowe. Prognozy Powodzenia to Twoje indywidualne, osobiste Wróżby ustalane w oparciu o Twoją datę urodzenia. 


Odbierz Swoją Wróżbę Anielską już dziś

Odbierz już dziś Swoją Wróżbę Anielską. Swoją Wróżbę otrzymasz w pliku PDF, który będzie miał od 1 do 2 stron. Będzie on zawierała Wróżbę na kolejne dni. 

Jak odbierzesz Swoją Wróżbę Powodzenia

1. Po prostu wybierz Wróżbę którą chcesz zamówić i kliknij koszyk. Po opłaceniu otrzymasz na wskazany email swoją Wróżbę w postaci pliku pdf


Zamów Swoją indywidualną Prognozę Powodzenia

Zamów już dziś Swoją indywidualną Prognozę Powodzenia przygotowaną przez naszych specjalistów w oparciu o Twoją datę.

Swoją indywidualną Prognozę Powodzenia otrzymasz w pliku PDF, który będzie miał od 1 do 8 stron. Będzie ona zawierała omówienie Twojej prognozy powodzenia, mocne i słabe strony, szanse i zagrożenia, wskazówki na szczęście i pomyślność w życiu osobistym, pracy, biznesie i finansach. 

Jak zamówisz indywidualną Prognozę Powodzenia

1. Napisz do nas na adres email: moj@horoskop2021.pl (data urodzenia: rok, dzień i godzina, podaj adres e-mail do przesłania zamówionej prognozy, nazwa zamawianej prognozy)

2. Po otrzymaniu od Ciebie maila, prześlemy Ci dane do dokonania przelewu

3. Po zaksięgowaniu środków na naszym koncie w czasie od 3 do 10 dni roboczych prześlemy na podany przez Ciebie adres email zamówioną Twoją indywidualną Prognozę Powodzenia w formacie pdf

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl