Newsletter
Chcesz otrzymywać horoskopy, prognozy i nowości na swój e-mail?
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Zamów Swój indywidualny horoskop na rok 2021 dla Bliźniąt

Zamów już dziś Swój indywidualny horoskop na rok 2021 przygotowany w oparciu o Twoją datę i miejsce urodzenia.

Twój indywidualny horoskop na rok 2021 otrzymasz w pliku PDF, który będzie miał od 4 do 8 stron. Będzie on zawierał omówienie Twojej prognozy powodzenia na rok 2021, mocne i słabe strony, szanse i zagrożenia, wskazówki na szczęście i pomyślność w życiu osobistym, pracy, biznesie i finansach. 

 

Jak zamówisz indywidualny horoskop na rok 2021

1. Napisz do nas na adres email: moj@horoskop2021.pl (data urodzenia: rok, dzień i godzina, miejscowość urodzenia, podaj adres e-mail do przesłania zamówionego horoskopu, nazwa zamawianego horoskopu)

2. Po otrzymaniu od Ciebie maila, prześlemy Ci dane do dokonania przelewu

3. Po zaksięgowaniu środków na naszym koncie w czasie 3 dni roboczych prześlemy na podany przez Ciebie adres email zamówiony Twój indywidualny horoskop na rok 2021 w formacie pdf

Zamów Swój indywidualny horoskop na rok 2021 z opisem na 12 miesięcy

Zamów już dziś Swój indywidualny horoskop na rok 2021 przygotowany w oparciu o Twoją datę i miejsce urodzenia.

Twój indywidualny horoskop na rok 2021 otrzymasz w pliku PDF, który będzie miał od 4 do 8 stron. Będzie on zawierał omówienie Twojej prognozy powodzenia na rok 2021, mocne i słabe strony, szanse i zagrożenia, wskazówki na szczęście i pomyślność w życiu osobistym, pracy, biznesie i finansach. 

 

Jak zamówisz indywidualny horoskop na rok 2021

1. Napisz do nas na adres email: moj@horoskop2021.pl (data urodzenia: rok, dzień i godzina, miejscowość urodzenia, podaj adres e-mail do przesłania zamówionego horoskopu, nazwa zamawianego horoskopu)

2. Po otrzymaniu od Ciebie maila, prześlemy Ci dane do dokonania przelewu

3. Po zaksięgowaniu środków na naszym koncie w czasie 3 dni roboczych prześlemy na podany przez Ciebie adres email zamówiony Twój indywidualny horoskop na rok 2021 w formacie pdf

 


 

Bliźnięta czyli osoby urodzone pomiędzy 20 maja a 20 czerwca

Wszystkie osoby urodzone od 20 maja do 20 czerwca włącznie urodziły się pod znakiem Bliźnięta.

To jest znak głowy Trójcy Powietrza. Bliźnięta mają żywą i społeczną naturę, a wszyscy w nim urodzeni mają dwie odrębne i wyraźne natury - jedną bardzo wrażliwą, uczuciową i jedną bardzo przenikliwą, umysłową. Osoby urodzone w znaku Bliźniąt są bardzo uzdolnione. Ich podwójna natura sprawia, że ich mózgi czyli intelekt i ręce czyli ciało pracują w harmonii. 

Bliźnięta mają jedną rzecz, którą powinny zrobić, a mianowicie najpierw uświadomić sobie swoją podwójną naturę, a następnie przystąpić do pracy z determinacją, by rozwijać swoje umiejętności wynikające z inteligencji emocjonalnej i umysłowej. Można to zrobić, a kiedy zostanie to osiągnięte, mężczyzna lub kobieta Bliźniak osiągają najwyższy sukces i szczęście. Zobaczysz, że masz dwa umysły przez cały czas w intensywnej akcji; jeden mówi zrób to, a drugi mówi zrób to. Chcesz podróżować i chcesz zostać w domu; chcesz pracować jak demon i chcesz być leniwa. Czasami niespokojny i pełen obaw, a czasami bardzo spokojny. Ten niespokojny temperament może zostać zastąpiony odwagą, nadzieją i wiarą.

W rzeczywistości nie ma osoby z innego znaku, która może zrobić więcej i osiągnąć większy sukces niż Ty jeśli tylko zrozumiesz, jak dobrze się urodziłaś lub urodziłeś. Wielkie i cudowne siły niewidzialnego świata, są zawsze gotowe Ci pomóc, jeśli dasz tym mocom choćby nawet tylko połowę szansy.

Musisz nauczyć się być umiarkowaną i cierpliwą oraz zachować spokój, ciszę i otwartość, gdy wielkie i dobre rzeczy będą do Ciebie napływać w obfitości. Innymi słowy, złóż całe swoje zaufanie w Wielkim i Mądrym Przeczuciu, Intuicji która rządzi Wszystkim w tym wszechświecie. Wiem, że możesz wątpić w tę prawdę, ale zatrzymaj się na chwilę i zachowaj rozsądek - użyj swojego dobrego i wielkiego umysłu. Rozejrzyj się wokół, obserwuj wszystko i trzeźwo zadaj sobie pytanie, czy ten świat i wszystko, co na nim jest; ten wielki wszechświat, z niezliczonymi układami słonecznymi i niezliczonymi światami; te istoty ludzkie, których jestem cząstką, zdarzają się przypadkowo? Poprzez chłodną i spokojną obserwację i refleksję odpowiesz na to pytanie, przyznając, że musi istnieć inteligentna moc stojąca za tym wszystkim. Otóż, ta moc, której wszystko we wszechświecie, a szczególnie Ty jesteś częścią, może ci pomóc. Ona jest dla Ciebie. Ta moc jest wszystkim we wszystkim, jest miłością i stwarza, aby budować. Nie masz absolutnie nic aby mieć co do tego wątpliwości. Wszystko, co musisz zrobić, aby spełnić wszystkie swoje pragnienia, to mieć pełną i nieograniczoną wiarę w siebie, a wtedy odniesiesz sukces.

Możesz zgromadzić wielkie bogactwo, mieć doskonałe zdrowie i trwałe szczęście już w chwili, gdy zaczniesz żyć w swojej wyższej naturze. Martwienie się i narzekanie to strata czasu i energii. Popraw swój umysł, dużo studiuj i czytaj, obserwuj wszystko naokoło i zrozum, że wiedza i mądrość przynoszą człowiekowi wszelką moc i siłę, a także sukces i szczęście. Musisz przejąć pełną kontrolę nad swoimi pragnieniami, apetytami i pasjami, a nie być zbyt niespokojnym, zbyt ambitnym ani zbyt niecierpliwym. Naucz się nie martwić, nie spieszyć ani nie pędzić przez życie. Rób jedną rzecz na raz i jedną dobrze. Za każdym razem, gdy zaczynasz jakiekolwiek przedsięwzięcie, nie przerywaj, dopóki go nie zakończysz. Obcuj z wyrafinowanymi i wykształconymi ludźmi tak bardzo, jak tylko możesz i nie przywiązuj zbytniej wagi do swoich umiejętności, bo one i tak rozwijają się dzięki Twojej bystrości, spostrzegawczości i wewnętrznej mądrości.

Daj wszystkim istotom, zwłaszcza zwierzętom, wielką miłość i staraj się być dla wszystkich miła i delikatna, ale w granicach rozsądku. Zdobądź dobrego kochającego partnera jako męża lub żonę, ale nie spiesz się z wyborami. Małżeństwo jest bardzo korzystne dla Bliźniąt. Jeśli jesteś w związku zrób wszystko, co możesz, aby Twój dom był jasny i szczęśliwy.

Bądź umiarkowana we wszystkim, zwłaszcza w jedzeniu i piciu i unikaj wszelkich potraw i napojów, które wywołują niepokój. Bliźnięta powinny jeść oszczędnie mięso lub pokarmy pochodzenia zwierzęcego. Słuchaj muzyki, uczęszczaj na wykłady i spotkania publiczne. Przeczytaj dużo o odnoszących sukcesy mężczyznach i kobietach. Studiowanie metafizyki jest bardzo korzystne dla ludzi Bliźniąt. Nie bądź zbyt wrażliwy ani nieśmiały. Pamiętaj, że jesteś wspaniałą istotą i możesz wiele osiągnąć; że nie ma czegoś takiego jak niepowodzenie dla osoby urodzonej w Twoim znaku.

Przede wszystkim bądź prawdomówny i unikaj przesadnych stwierdzeń lub opowiadania o wyczynach, w których byłeś główną postacią; bądź szczodra. Wielkich uczonych i mędrców wyszło spod tego znaku. Bliźnięta są naturalnie bardzo magnetyczne i mają wspaniałe moce hipnotyczne i jasnowidzące. W tym znaku narodzili się niektórzy z największych filozofów i proroków świata. Będąc spokojnym, skromnym, niewzruszonym, prawdomównym i uczciwym oraz starając się postępować właściwie, będziesz bardzo czarującą i fascynującą osobą, a wszystkie osoby będą Cię szczerze kochać i czcić. Dbaj o swój rozwój, a będziesz żyć długo, dostatnio i niezmiernie szczęśliwie.

Znakiem tym rządzi Merkury, a kamienie szlachetne to beryl, akwamaryn i ciemnoniebieskie kamienie, a kolory astralne to czerwony, biały i niebieski. Choroby, na które najczęściej cierpisz, to dolegliwości gardła i płuc. Twoimi najlepszymi towarzyszami są osoby urodzone w Wodniku i Pannie.

Osoby urodzone pod tym znakiem są zwykle dobrze zbudowane, o jasnej karnacji i ciemnych włosach.

Niech pokój i błogosławieństwo i wszyscy aniołowie i wszyscy mędrcy wszechświata będą zawsze z Wami, droga siostro lub bracie ze znaku Bliźniąt.
 

 

Byk-Bliźnięta 20-26 maja

Jeśli Twój pierwszy oddech został zaczerpnięty, gdy jeden znak wstępował w inny, będziesz miał cechy obu znaków. Pobyt w znaku trwa sześć dni (20-26 maja). Z każdym dniem znak Byka coraz mniej obdarza Bliźnięta niektórymi swoimi cechami.

Osoby urodzone któregokolwiek z tych sześciu dni są niezwykle uzdolnione. Ich mózgi i ręce pracują w harmonii. Są myślicielami, rzemieślnikami, artystami, mówcami i wynalazcami. Pod mądrym kierownictwem już od najmłodszych lat rozwijają się ponadprzeciętnie. Urodzone w tym czasie przejściowym osoby odznaczają się dobrym gustem i rozwijają się bardzo wyrafinowani ludzie. Są zajęci i pomocni, gdy są w najlepszej formie, i leniwi, gdy nie są w dobrym nastroju. Z tymi ludźmi wszystko się dzieje, dopóki nie nauczą się rządzić sobą. Jeśli są biedni, są tragicznie nieszczęśliwi. Są niezwykle dumni i raczej będą głodować, niż prosić o pomoc. Ci ludzie są solą ziemi, a gdy rozwiną się w duchowym i intelektualnym dziedzictwie, ich natury są najpotężniejsze, gdy są zrozumiani i hojnie dzielą się ze światem.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl