Newsletter
Chcesz otrzymywać horoskopy, prognozy i nowości na swój e-mail?
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Czym jest Kronika Akasza
Czym jest Kronika Akasza

Kronika Akasza to zapis wszystkich wydarzeń, myśli, słów, emocji, czynów i zamiarów, jakie kiedykolwiek miały miejsce w przeszłości, teraźniejszości lub przyszłości w odniesieniu do wszystkich bytów i form życia, nie tylko ludzkich.

czytaj całość »
Horoskop 2021 Skorpion
Horoskop 2021 Skorpion

Rok 2021 dla osób urodzonych w znaku Skorpiona to jeden z najlepszych lat w ich życiu. Na polu finansowym to rok wielu nowych możliwości, ale i czas zbierania zasłużonych owoców uzyskanych dzięki wcześniej wykonanej solidnej i systematycznej pracy. Pojawią się stabilne i solidne źródła dochodów pozwalające na długoterminową stabilność finansową. Z dużą skutecznością będziecie także wychwytywać w mgnieniu oka okazje na biznes i co najważniejsze, dzięki wiedzy i wcześniejszym doświadczeniom będziecie je przekuwać w realny sukces finansowy.

czytaj całość »
Prognoza powodzenia i horoskop na rok 2021
Prognoza powodzenia na rok 2021. Horoskopy, przepowiednie i prognozy

Rok 2021 przyniesie dobre czasy i pozwoli odpocząć od trudnego dla wszystkich roku 2020. To także rok oczyszczenia i odmłodzenia świata. Nowa, świeża energia wniesie dużo radości i szczęścia w życiu ludzi i całych społeczności. To także czas upadku starych struktur, zmierzch starego świata na wielu płaszczyznach. Młodość i nowość będzie w roku 2021 bardzo samoświadoma, dojrzała i pragmatyczna, wyciągająca wnioski z doświadczeń 2020 roku.

czytaj całość »
Prognoza Powodzenia na rok 2021
Prognoza Powodzenia na rok 2021

Horoskopy i Prognozy Powodzenia przygotowywane są przez specjalistów z 30 letnim doświadczeniem i wiedzą uzyskaną od najlepszych specjalistów w Polsce i w Azji na Dalekim Wschodzie. Zapraszamy!


 

Zamów Swój indywidualny horoskop lub Swoją indywidualną prognozę powodzenia

Zamów już dziś Swój indywidualny horoskop lub Swoją indywidualną Prognozę Powodzenia przygotowane w oparciu o Twoją datę i miejsce urodzenia.

Twój indywidualny horoskop lub Prognozę Powodzenia otrzymasz w pliku PDF, który będzie miał od 4 do 8 stron. Będzie on zawierał omówienie Twojego Horoskopu lub Twojej prognozy powodzenia, mocne i słabe strony, szanse i zagrożenia, wskazówki na szczęście i pomyślność w życiu osobistym, pracy, biznesie i finansach. 

 

Jak zamówisz indywidualny Horoskop lub indywidualną Prognozę Powodzenia

1. Napisz do nas na adres email: moj@horoskop2021.pl (data urodzenia: rok, dzień i godzina, miejscowość urodzenia, podaj adres e-mail do przesłania zamówionego produktu, nazwa zamawianego produktu)

2. Po otrzymaniu od Ciebie maila, prześlemy Ci dane do dokonania przelewu

3. Po zaksięgowaniu środków na naszym koncie w czasie 3 dni roboczych prześlemy na podany przez Ciebie adres email zamówioną Twoją indywidualną prognozę w formacie pdf

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl