Newsletter
Chcesz otrzymywać horoskopy, prognozy i nowości na swój e-mail?
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności

Wróżby dla Ciebie. Wróżba na dziś, wróżba na jutro, wróżba na dzień, Prognoza Powodzenia. Wróżbiarstwo, kartomancja, bibliomancja, jasnowidzenie, chiromancja. Wróżby, przepowiednie, telewróżby, wróżby na telefon, wróżby online, horoskopy, prognozy powodzenia, I-Ching, Wirtualna Wróżka.

Wróżby dla Ciebie

Nasi specjaliści przygotowali dla Ciebie Wróżby i Prognozy Powodzenia. Wróżby to wskazania na kolejne dni ogólne i szczegółowe. Prognozy Powodzenia to Twoje indywidualne, osobiste Wróżby ustalane w oparciu o Twoją datę urodzenia. 


 

Odbierz Swoją Wróżbę już dziś

Odbierz już dziś Swoją Wróżbę Powodzenia.

Twoją Wróżbę otrzymasz w pliku PDF, który będzie miał od 1 do 2 stron. Będzie ona zawierała Wróżbę na kolejne dni. 

Jak odbierzesz Swoją Wróżbę Powodzenia

1. Po prostu wybierz Wróżbę którą chcesz zamówić i kliknij koszyk. Po opłaceniu otrzymasz na wskazany email swoją Wróżbę w postaci pliku pdf


 

 

Zamów Swoją indywidualną Prognozę Powodzenia

Zamów już dziś Swoją indywidualną Prognozę Powodzenia przygotowaną przez naszych specjalistów w oparciu o Twoją datę.

Swoją indywidualną Prognozę Powodzenia otrzymasz w pliku PDF, który będzie miał od 1 do 8 stron. Będzie ona zawierała omówienie Twojej prognozy powodzenia, mocne i słabe strony, szanse i zagrożenia, wskazówki na szczęście i pomyślność w życiu osobistym, pracy, biznesie i finansach. 

 

Jak zamówisz indywidualną Prognozę Powodzenia

1. Napisz do nas na adres email: moj@horoskop2021.pl (data urodzenia: rok, dzień i godzina, podaj adres e-mail do przesłania zamówionej prognozy, nazwa zamawianej prognozy)

2. Po otrzymaniu od Ciebie maila, prześlemy Ci dane do dokonania przelewu

3. Po zaksięgowaniu środków na naszym koncie w czasie od 3 do 10 dni roboczych prześlemy na podany przez Ciebie adres email zamówioną Twoją indywidualną Prognozę Powodzenia w formacie pdf

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl